O nás

Vítáme Vás na stránkách prezentujících firmu GARDEN PLAST s.r.o..

Firma GARDEN PLAST s.r.o. nabízí zakázkovou výrobu kvalitních truhlářských výrobků z přírodních materiálů (masiv, dýha), ale také z materiálů umělých (laminované desky), více na stránce materiály.

Kompletní výroba probíhá na provozovně, kterou najdete ve Svitavách na ulici Průmyslová 1 v areálu ZZN. Ve výrobě jsou zaměstnáni truhláři, kteří mají dlouholeté zkušenosti v oboru, pracují v plně vybavené dílně, kde je používáno moderních výrobních metod.

Realizace zakázky

Upřednostňujeme individuální přístup k zákazníkovi. Na základě informací podaných zákazníkem je možno konzultovat Vaše představy ve firemní vzorkovně.

Vzorkovna

Firemní vzorkovna se nachází ve Svitavách na ulici Poličská 22. Je možné si zde prohlédnout vzorky z naší výroby a vybírat z mnoha druhů materiálů, odstínů, povrchových úprav, skel, lišt, kování.

Na vzorkovně je možnost v příjemném prostředí konzultovat návrhy zákazníka.

Návštěvu je nutno předem domluvit na tel. 603 475 456, po domluvě i o víkendech a ve svátek.

Grafický návrh

VizualizacePo získání dispozicí může naše firma zpracovat grafický návrh (vizualizace ve 3D), kde je možné doladit požadavky dle představ zákazníka.

Výroba, smlouva, montáž

Po návrhu a zaměření, popřípadě grafickém návrhu, je zpracován rozpočet, sepsána se zákazníkem smlouva o dílo, probíhá výroba, doprava a odborná montáž (dle smlouvy).

Úpravy, demontáže

Po celou dobu výroby je možné (dle fáze) pozměnit a upravit požadavek na výrobek. Před samotnou instalací nového výrobku je po domluvě možnost demontáže a odstranění původního výrobku.